קורס מדריכות הנקה

אימהות רבות מתאהבות בכל תהליך ההנקה והטיפול בתינוק. הן מפתחות תשוקה גדולה לנושא ומעוניינות לעזור לאמהות אחרות בתהליך ההנקה. כמובן שכל אם אשר הניקה בעברה יכולה להעניק טיפים ועצות, שאינן תחליף לייעוץ מקצועי, לחברותיה. אך מי שבאמת רוצה לעסוק בתחום יכולה לעבור קורס מדריכות הנקה.
 
 
קורס מדריכות הנקה משלב לימודים עיוניים וקליניים אשר נועדו להכשיר אותך לעזור לאימהות אחרות בתהליך ההנקה של התינוק. מדריכות הנקה זוכות לעבוד עם אימהות בשלב של טרום הלידה ובשלב שלאחר הלידה בהן הן מניקות את התינוק.

הן זוכות להדריך אימהות בכל הנוגע לתהליך הנפלא שנקרא הנקה וכל מה שמסביב: קפיצת גדילה בהנקה, תזונה בהנקה, שעות הנקה, גודש בשד, בעיות של משקל, תנוחות להנקה וטיפול בבעיות חמורות יותר כמו דלקות בשד או פטריות; במילים אחרות, בקורס מדריכות הנקה תלמדי על כל האספקטים של תהליך ההנקה.
 
 

קפיצת גדילה בהנקה

 
אימהות מניקות חרדות לכל שינוי בהתנהגות התינוק, דפוסי ההנקה ושעות הנקה. לא כל שינוי מצביע על בעיה. מדריכת הנקה יכולה לסייע לאימהות המניקות ולייעץ בכל בעיה שכזו. אחד המקרים בהם אנו עדים לשינוי בדפוסי ההנקה או במקרים של קפיצת גדילה בהנקה.
 
קפיצת גדילה בהנקה מובילה לשינוי פתאומי בהרגלי השינה של התינוק ובהרגלי היניקה - התינוק מעוניין לינוק יותר מהרגיל, דבר הגורם לאימהות לחשוש לפעמים שהן סובלות ממחסור בחלב. הסיבה לכך היא קפיצה התפתחותית של התינוק (כמו מעבר מזחילה להליכה) או גדילה מהירה. אלו הם אינם דברים אשר צריכים לעורר דאגה. כמו כן ניתן לראות שינוי בשעות הנקה.
 
בקורס מדריכות הנקה ניתן ללמוד כיצד לזהות קפיצת גדילה בהנקה ואת הסימנים לזיהוי קפיצת גדילה בהנקה, כך תוכלי לעזור לאימהות אחרות להתמודד עם ההנקה. הסימנים לקפיצת גדילה בהנקה מתבטאים בכמה אופנים:
 
שינויים בהרגלי ההנקה - יש שינוי בשעות הנקה והרגלי ההנקה. התינוק יונק בתכיפות גדולה יותר ולפעמים הדבר יוצר תחושת מדומה כאילו השדיים התרוקנו.
 
שינויים בהרגלי השינה - בזמן קפיצת גדילה ישנם שינויים בהרגלי השינה של התינוק. בדרך כלל הוא ישן יותר על מנת לחסוך באנרגיה ולספק אותה לצורכי הגדילה של הגוף. תינוקות שישנו לילות שלמים ללא הפרעה יכולים להתעורר לעתים תכופות.
 
שינוי התנהגות - בזמן קפיצת גדילה התינוק הופך לתלותי יותר, רוצה להיות יותר על הידיים. 

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222