על פצעי הנקה ומשככי כאבים בהנקה

הנקה והיריון הם תהליכים טבעיים בחיי האישה. לא רק שהנקה היא דבר טבעי, היא גם דבר מומלץ למען בריאות האם והתינוק. אך למרות שהנקת תינוק היא דבר טבעי לחלוטין, עדיין ישנן אימהות רבות המתקשות להניק את התינוק וחוות קשיים, כאבים ופצעי הנקה שלא מסייעים להאמין שמדובר בדבר טבעי.

אז מדוע ישנם כאבים ופצעי הנקה ומה ניתן לעשות על מנת להתמודד עם פצעי הנקה ופטמות סדוקות והאם ניתן ליטול משככי כאבים בהנקה? על זאת ועוד במאמר הבא.
 
 

הגורמים לכאב

 
הסיבות לקשיים בהנקה, לכאבים ולפצעי הנקה יכולות  להיות סיבות הקשורות באם כמו גם סיבות הקשורות לתינוק. במקרים רבים הבעיה היא בטכניקת ההנקה או בתנוחת ההנקה הנכונה; נשים רבות מתקשות למצוא את תנוחת ההנקה והצורה הנכונה להחזיק את התינוק, דבר אשר מקשה על התינוק לאחוז בפיטמה כפי שצריך והדבר עלול להוביל לכאבים ולפצעי הנקה.

גורמים אחרים יכולים להיות פיטמה גדולה במיוחד, אשר תינוקות שזה עתה נולגו מתקשים להכניס לפיהם או אולי בעיות אוראליות אצל התינוק. בעזרת ייעוץ הנקה ניתן להתגבר על רוב הבעיות ולהימנע מכאבים.
 
 

כיצד להתמודד עם פצעי הנקה

 
בעזרת ייעוץ הנקה ניתן להתגבר על רוב הבעיות ולהימנע מכאבים. אך במידה והופיעו הכאבים ישנם דרכים להתמודד עם פצעי הנקה:
 
רפידות טיפוליות - על מנת להקל על פצעי הנקה ופטמות סדוקות ניתן להשתמש ברפידות טיפוליות מיוחדות אשר נועדו למטרה זו. הרפידות מסייעות להחלמה מהירה של הסדקים והפצעים ומספקות הקהל רבה בכאב.
 
משחת הנקה - בדרך כלל מדובר על משחות המבוססות על חומר בשום לנולין. משחת מעניקה לחות לפטמות ולחלקי העור הסדוקים ונותנת לך תחושה מקלה. ישנם מקרים קיצוניים יותר בהן לא מספיק להשתמש במשחת הנקה או רפידות טיפוליות ויש צורך בטיפול של ממש הכולל אנטיביוטיקה. במקרה של פצעים של ממש הכוללים מוגלה ניתן להשתמש במשחת הנקה המבוססת אנטיביוטיקה.
 
לגבי משככי כאבים בהנקה;נשים רבות מעוניינות במשככי כאבים, לא על מנת להתמודד עם כאבי הנקה אלא על מנת להתמודד עם כאבי התכווצויות ברחם. לא כל משככי כאבים בהנקה מותרים ומומלץ להתייעץ עם רופא.
 
 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222