משאבת הנקה - מה צריך לדעת

אם בחרת בהנקה טבעית של התינוק, קיבלת החלטה נכונה. הנקה היא דבר טבעי ובריא ויש לה יתרונות גם מבחינת האם וגם מבחינת האם. אך הנקה היא דבר מתיש ולא בכל רגע נתון האם יכולה להיות שם בשביל להניק. אך אין זה אומר שבאותם הרגעים, למשל כאשר האם חוזרת לעבודה, צריך לוותר על חלב אם טבעי.

בהחלט ניתן להשתמש במשאבת הנקה על מנת לאפשר לאחרים להניק את התינוק בעזרת בקבוק אך לעשות שימוש בחלב אם. השוק מלא במשאבות הנקה, אך איזו משאבת הנקה כדאי לקנות? האם לקנות משאבת הנקה חשמלית?
 

איך בוחרים משאבת הנקה?

 
בשביל לקבל את ההחלטה איזו משאבת הנקה לקנות חשוב קודם לאפיין את צורת השימוש במשאבה. יש לקחת בחשבון את תכיפות השימוש במשאבת החלב. אם יש לך כוונה ברורה להיות עם התינוק ולהניק אותו ברוב הזמן אז כנראה שלא תצטרכי לעשות שימוש רב במשאבת הנקה, אולי רק כאשר תשאירי את התינוק עם הבייביסיטר מידי פעם. במקרה כזה אין צורך להשקיע הרבה ונתן להסתפק במשאבה בסיסית.

מי שמתכננת להשאיר את התינוק הרבה עם הבייביסיטר וצריכה לעשות 2-3 שאיבות ביום יש לה צורך במשאבה קצת יותר איכותית, אולי משאבת הנקה חשמלית. אם השאיבה נועדה להגביר את ייצור החלב, הקפידי על משאבה חזקה ואיכותית.
 

משאבת חלב מדלה

 
אם את מתעניינת במשאבת הנקה ידנית או משאבת הנקה חשמלית, מומלץ להכיר את המוצרים של מדלה. חברת מדלה מתמחה בתחום ההנקה ומציעה מגוון של מוצרים הכוללים בקבוקי הנקה ומשאבות חלב. משאבת חלב מדלה נחשבת לאיכותית ואף ניתן למצוא משאבת חלב מדלה בבתי החולים. 

משאבות החלב של מדלה מחקות את קצב היניקה הטבעי של התינוק בכך מאפשרות לאם המניקה לייצר יותר חלב. בין המוצרים של מדלה תוכלו למצוא משאבת חלב חשמלית כפולה המאפשרת לשאוב בו זמנית משני הצדדים על מנת לשאוב חלב בכמות שווה בשני הצדדים ולהימנע ממצבים של גודש באחד הצדדים.

מי שמעוניינת במשאבת חלב מדלה ידנית יכולה למצוא גן כן מוצרים איכותיים וסטריליים אשר יכולים לשמש את האם המניקה בתקופת ההנקה. 


ולאחר שסקרנו את השוק, אנחנו ממליצים כמובן על המוצר שלנו.

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222