מי צריכה בגדי הנקה?

תקופת ההיריון, הלידה וההנקה שבאה אחריה היא תקופה שגופך עובר שינוים רבים. הבטן מתנפחת, החזה מתמלא בחלב ואחר כך בזמן ההנקה מגיעות תופעות של טיפטופי חלב וגודש בחזה. תמיד חשוב שתרגישי בנוח, בתקופת ההיריון וגם בתקופת ההנקה הנמשכת מספר חודשים.

בגדי הנקה, כמו חולצות הנקה וחזיות הנקה יכולות לעזור לך מאוד לעבור בשלום את תקופת ההנקה. בתקופה זו את עלולה לסבול מאי נוחות רבה ובגדי הנקה נוחים יכולים להקל עלייך. בגדי הנקה, כמו חולצות הנקה, מאפשרות לך להניק את התינוק בקלות מבלי להרים את החולצה כולה.
 
מומלץ מאוד להצטייד בבגדי הנקה, חולצות הנקה וחזיות הנקה; כל אחת לפי העדפתה האישית ומה שהיא מרגישה בנוח. גם מגוון של פריטים חשוב, בסופו של דבר מדובר בתקופה ארוכה של הנקה, הבגדים מתלכלכים במהירות וחשוב שתמיד יהיו לך בגדים נקיים, יפים ונוחים להנקה.
 

מתי קונים בגדי הנקה?

 
נשים רבות ממליצות מניסיונן לא לקנות חזיות הנקה בטרם הלידה מהסיבה שבימים הראשונים שלאחר הלידה החזה תופח מאוד. זה בהחלט נכון שהחזה תופח מאוד לאחר הלידה, אלו הימים הראשונים בהם התינוק לומד לינוק וישנו הרבה גודש בחזה.

אך לאחר מספר ימים ישנה ירידה בנפיחות החזה וחזיות הנקה שנרכשו בטרם הלידה יתאימו עבורך.
 
ישנן חולצות הנקה המשולבות יחדיו עם חזייה ובזכותן אין צורך לקנות חזיות הנקה. החזייה היא חלק מובנה בחולצה, חולצות אלו בדרך כלל כוללות כתפיות מתכוונות המאפשרות לך להתאים את החזייה למידתך האישית.
 
 

טיפים לרכישת בגדי הנקה

 
כאשר את רוכשת חולצות הנקה או כל בגד הנקה אחר, שימי לב לבדים והחומרים מהם הבגדים עשויים. את נמצאת בתקופה של שינויים במשקל גופך אך בקרוב צפויה ירידה במשקל והבגדים עלולים להיראות גדולים ותלויים.

ישנם בגדים העשויים מחומרים נמתחים המאפשרים לך יותר גמישות ומתאימים גם לתקופת ההיריון וגם לתקופת ההנקה.
 
בתקופה זו שלאחר הלידה גופך מאוד רגיש וכל מגע יכול להציק. לכן כאשר מחפשים חזיות הנקה או כל בגדי הנקה אחרים חשוב להקפיד על בדים נעימים שאינם מציקים במגע.  גם התינוק היונק יבוא במגע עם בגדים אלו וגם עבורו חשוב שהם יהיו נוחים.
 
והדבר האחרון לגבי בגדי הנקה הוא הפונקציה החשובה מכל, שליפה מהירה ונוחה של השד. כך תוכלי להניק את התינוק בצורה מהירה ונוחה ויחד עם זאת לשמור על רמה מסוימת של פרטיות, במיוחד כאשר אינך לבד.
 

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222