מי צריך יועצת הנקה?

הנקה היא אחד התהליכים הטבעיים של מחזור חיינו ויש לה יתרונות רבים. ביינו כאשר ישנן פורמולות מיוחדות להזנת התינוק הנקה אינה הכרחית אך בהחלט כל יועצת הנקה תמליץ לאם להניק. הנקה נכונה תורמת לבריאות האם והתינוק ויש לה חלק חשוב בטיפוח הקשר עם התינוק שזה עתה בא לעולם. 

אך יחד עם זאת ישנם גם קשיים ובעיות המאפיינות נשים מניקות ולפעמים גורמות להן להרים ידיים. אז בואו נשמע עוד על הנקה ויתרונותיה וכיצד יועצת הנקה מומלצת יכולה לסייע לך וגם כמה מילים על יועצת הנקה מחיר.
 

יתרונות ההנקה

 
ישנם מחקרים רבים אשר בדקו את תהליך ההנקה וההשפעה שלו על הגוף. במהלך ההנקה ישנה פעילות הורמונלית חשובה בגוף המסייעת לו להשתקם לאחר הלידה. המחקרים מראים כי פעולת ההנקה מסייעת לכווץ בחזרה את הרחם, מפחיתה את איבוד הדם המתרחש לאחר הלידה ובכלל עוזרת לחזור למשקך הגוף הטבעי.

מחקרים אחרים מדברים אפילו על קשר להפחתת הסיכון לכמה סוגים של סרטן, ביניהם סרטן השד וסרטן השחלה.
 
 

מי צריך יועצת הנקה מומלצת

 
למרות היתרונות של ההנקה ישנם גם קשיים המלווים אותה. לא תמיד האימהות הטריות יודעות כיצד להחזיק את התינוק היונק והדבר עלול לגרום לקשיים כגון: סדקים ופצעים בפיטמה, גודש בשד, דלקות בשד וכמובן הכאבים המלווים עם התופעות הנ״ל.

אך בעזרת קצת הדרכה מיועצת הנקה מומלצת ניתן ללמוד את הטכניקות להנקה נכונה אשר תמנע את הבעיות. יועצת הנקה תעניק לך עזרה וסיוע גם בנושאי תזונה בעת הנקה, אופן השימוש במשאבת הנקה, תנוחות שינה ועוד דברים אשר יעזרו לך לעבור את ההיריון וההנקה בשלום וללא דאגות מיותרות.
 

יועצת הנקה מחיר

 
בתקופה זו בה כל המשאבים של המשפחה מופנים כלפי התינוק וישנן הוצאות גדולות עד בוודאי מודאגת מהשאלה של יועצת הנקה מחיר… קופות החולים מציעות שירותים של יעוץ הנקה, לעתים ממומנים באופן חלקי ולעצים באופן מלא. כמו כן ישנם ביטוחי בריאות פרטיים הממנים יועצת הנקה.

במידה ושמעת על יועצת הנקה מומלצת פרטית, המחירים נעים בין 200-400 שקל לביקור הראשון וביקורים חוזרים מוזלים.

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222