מה לקחת לחדר לידה ?

כאשר מגיע הרגע שבו צריך להתפנות לחדר הלידות אין לך זמן לכלום; זהו ממש לא הזמן המתאים להתחיל להכין תיק לחדר לידה ולחשוב מה לקחת לחדר לידה. הדרך הנכונה היא להכין ערכת לידה מראש, ערכה שבה נמצאים כל הדברים שאת צריכה בחדר הלידה ולפחות עד הרגע שתחזרי הביתה עם התינוק.

לא מחכים לרגע האחרון, יש להכין תיק לחדר לידה עוד לפני השבוע ה -36 להיריון; במידה ויש לך היריון בעייתי וישנו סיכון גדול יותר ללידה מוקדמת יש להכין את התיק עוד לפני. אז עבור כל האימהות לעתיד שלא יודעות מה לקחת לחדר לידה, להלן מדריך קצר.
 
 

אז מה לקחת לחדר לידה ?

 
מסמכים - בערכת לידה חשוב לקחת גם את המסמכים האישיים לצורך ההליכים הבירוקרטיים הקשורים ללידה. יש להכניס לתיק לחדר לידה את תעודות הזהות של שני בני הזוג, כרטיס מעקב היריון, הכרטיס המגנטי של קופת החולים וגם את פרטי חשבון הבנק אותם תצטרכו לצורך קבלת מענק הלידה.
 
היגיינה אישית - על מנת שתרגישי בנוח חשוב שתיקחי איתך את כל אביזרי ההיגיינה האישית הכוללים כלי רחצה, כפכפים למקלחת, בגדים להחלפה, אסלניות, קרם גוף, מטליות לחות, גומיות לשיער ואת כל הדברים האישיים שאת צריכה בשביל להרגיש בנוח כאשר את מעבירה לילה מחוץ לבית.
 
אוכל ושתייה - הכניסי לערכת לידה גם קצת אוכל וחטיפים, יתכן שתבלי זמן רב בחדר היולדות ובוודאי תרצי לאכול משהו. חטיפי אנרגיה, סוכריות חמוצות, פרות, סנדוויצ׳ים ואפילו מטבעות למכונות בבית החולים אם יתחשק לך משהו. אל תשכחי גם בקבוק מים אישי.
 
הנקה - ההנקה הראשונה של התינוק תתבצע כבר בבית החולים; יש לקחת איתך משחת הנקה וחזיית הנקה.
 
עבור התינוק - מעכשיו את צריכה לדאוג גם לתינוק לכן בערכת הלידה יש לשים גם דברים עבורו, בגדיו הראשונים, מוצצים, חיתולים, כפפות וכל מה שהתינוק צריך.
 
אל תשכחי לשים בתיק לחדר לידה גם מצלמה, בסופו של דבר מדובר ברגע מרגש מאוד בו מצטרף תינוק חדש למשפחה ובוודאי שתרצי לתעד ולזכור את האירוע. אל תשכחי לשים בתיק לחדר לידה גם מטען או סוללות עבור המצלמה. 

 

מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222