מהי משאבת חלב מומלצת ע"י אמהות?

אם את קוראת מאמר זה אז כנראה שאת בהיריון ומצפה ללידה בקרוב. נשים המצפות ללידה מתחילות בהכנות לקראת הלידה וכמובן מתעניין בנושא משאבות החלב ושואלת את עצמן איזו משאבת חלב מומלצת.

משאבות חלב מסייעות למי שיש להן קשיים בהנקה, כמו למשל מקרים של גודש בשד, או פשוט לאפשר להאכיל את התינוק בחלב אם גם כאשר האם לא נמצאת בסביבה. ולא רק קשיים בהנקה, גם לצורך הגברת ייצור החלב. 

כל יצרן טוען שמשאבת החלב שלו היא הטובה ביותר אך אולי מוטב לשמוע קצת את דעתן של האימהות המניקות, מה הן חושבות ומהי לפי דעתן משאבת חלב מומלצת.
 
אך לפני שנשמע את חוות הדעת של האימהות, חשוב קודם להכיר את סוגי המשאבות הקיימות בשוק. ובכן המשאבות הקיימות בשוק מתחלקות ל 3 קטגוריות:
 
משאבות ידניות - משאבות אשר אינן דורשות חיבור לחשמל או הפעלה באמצעות סוללות. משאבות אלו פועלות בעזרת ידית לחיצה. היתרון שלהן הוא שהן ניידות, ניתן להשתמש בהן בכל מקום גם אם אין חיבור לחשמל אך כמובן שיכולת השאיבה שלהן אינה משתווה למשאבת חלב חשמלית. משאבות ידניות הן חד צדדיות, כלומר שואבות בנפרד מכל שד.
 
משאבות חשמליות לשימוש ביתי
- בעזרת משאבות חשמליות ניתן לשאוב כמויות גדולות של חלב מהר יותר. המשאבות החשמליות מתאימות לשימוש מזדמן ואינן מיודעות להעברה בין נשים מחשש לזיהומים.
 
משאבות חשמליות המיועדות להעברה בין נשים - משאבות אלו בדרך כלל נמצאות בבתי החולים שם יש צורך במשאבות חזקות המועברות בין נשים שונות. משאבות אלו תמיד מגיעות במהדורה דו צדדית השואבת משני הצדדים בבת אחת. הן בהחלט מתאימות לשימוש ביתי אך מתאימות למי שעושה שימוש תכוף במשאבה.
 
אימהות רבות ממליצות על משאבת החלב של מדלה סווינג. זוהי משאבת חלב מומלצת על ידי אימהות רבות והיא זכתה לדירוגים טובים באינטרנט. זוהי משאבה חשמלית, זולה יחסית שיכולה להתאים מאוד לשימוש ביתי.

שימו לב כי היא אינה מתאימה להעברה בין נשים. זוהי משאבת חלב מומלצת בעיקר בגלל שיש לה שליטה טובה על עצמת השאיבה; אימהות מניקות מבינות שלא שואבים מייד בעצמה המקסימלית, יש בתחילה לגרות את השד בשאיבה עדינה ואחר כך ניתן להגביר את העצמה אם את מרגישה בנוח.

מעולה למי שסובלת מקשיים בהנקה. משך זמן הנקה בשבועות הראשונים הוא ארוך, לפעמים אפילו יותר מחצי שעה מכיוון שהתינוק יונק לאט לאט. השימוש במשאבת חלב חשמלית מאפשר לך לשאוב מהר חלב יותר מאשר משך זמן הנקה של תינוק. כלומר אם משך זמן הנקה של תינוק הוא חצי שעה, את אותה הכמות תוכלי לשאוב בעזרת משאבת חלב תוך דקות.
 
 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222