כיצד לבחור משאבת חלב ?

כל אם מניקה נזקקת בשלב זה או אחר למשאבת חלב. בעזרת המשאבה ניתן לשאוב חלב מהשד ולשמור בקירור לשימוש מאוחר יותר. כמו כן משאבת חלב משמשת על מנת להגביר את ייצור החלב - ככל ששואבים יותר כך הגוף גם מייצר יותר חלב.

שאיבת חלב בעצם עושה מהפכה בתהליך ההנקה, היא מאפשרת להמשיך להניק את התינוק בחלב אם טבעי גם כאשר האם לא נמצאת. אבל בשוק ישנם סוגים שונים של משאבות חלב, החלב ממשאבה ידנית ועד משאבת חלב חשמלית. אם כך איך יודעים איזו משאבה לקנות? להלן מדריך קצת שיעשה לכם סדר בנושא.
 

משאבת חלב בוחרים על פי היקף השימוש

כל אם משתמשת במשאבת חלב בתדירות אחרת. ישנן אימהות אשר שואבות חלב לעתים נדירות; אימהות אחרות שואבות קצת יותר, בעיקר כאשר הן מחוץ לבית וישנן גם האימהות אשר שואבות חלב באופן אינטנסיבי.

כאשר את מעוניינת לרכוש משאבה וצריכה לקבל את ההחלטה חשוב שתשאלי את עצמך לגבי תדירות השימוש ומקום השימוש. עבור נשים אשר אינן מרבות בשאיבה ועושות זאת רק לעתים רחוקות, באמת אין צורך במשאבת חלב חשמלית, אפילו ניתן לשכור או להשאיל אחת ואין צורך לקנות.

נשים אשר אינן שואבות באופן אינטנסיבי אך משתמשות במשאבה מחוץ לבית יכולות להשתמש במשאבה ידנית ניידת אשר אינה דורשת סוללות או חיבור לחשמל. לעומת זאת, נשים אשר מרבות בשאיבה צריכות לשקול רכישת משאבת חלב חשמלית, למשל משאבת חלב ספקטרה.

בעזרת משאבת חלב חשמלית תוכלי לשאוב כמויות גדולות של חלב במהירות. משאבות אלו מתאימות לנשים אשר שואבות מספר פעמים ביום.

 

משאבת חלב ספקטרה

ספקטרה היא יצרנית משאבות חלב המייצרת מודלים שונים של משאבות חלב. ישנן משאבות המתאימות לשימוש ביתי ומשאבות אך משאבת חלב ספקטרה משמשת גם בבתי החולים שם יש צורך במשאבת חלב המתאימה לשאיבות רבות ולהעברה בין נשים שונות. את משאבת חלב ספקטרה 2 ניתן להשכיר מארגון יד שרה; משאבה זו גדולה וכבדה יחסית ולכן מיועדת לשימוש ביתי ואינה מתאימה בתור משאבה ניידת. 


 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222