השימושים של משאבות חלב

נשים אחר בחרו בהנקה טבעית נזקקות גם לבצע שאיבות חלב בעזרת משאבת חלב אוונט או כל משאבה אחרת. למשאבת החלב ישנם שני שימושים. השימוש הראשון הוא עבור נשים הרוצות להגביר את ייצור החלב; השימוש השני הוא לצורך הקלה על גודש בשד והשימוש השלישי הוא לצורך אחסון חלב אם לשימוש מאוחר יותר. משאבות חלב הן דבר נפוץ ומקובל, קיימות משאבות ידניות וחשמליות וניתן למצוא אותם בבתי החולים כמו גם לצורך שימוש פרטי אצל אימהות מניקות. ניתן לרכוש את משאבות החלב בבתי המרקחת ומי שרוצה קיימת גם השכרת משאבות חלב.
 
 
הגברת ייצור החלב
 
מנגנון ייצור החלב בשד עובד בצורה פשוטה ביותר, הוא פשוט מנסה לענות על הביקוש. ככל שהתינוק יונק יותר, כך הוא משדר לגוף מסר שיש צורך בעוד חלב והגוף מגביר את הייצור של חלב אם. ומה לזה ולמשאבת חלב אוונט? משאבת חלב מדמה את תהליך היניקה ויוצרת את אותו האפקט על הגוף. משאבת החלב, כמו התינוק היונק, גם כן משדרת לגוף מסר שיש צורך בעוד חלב.
 

הקלה על גודש בשד
 
גודש בשד הוא תופעה המאפיינת נשים מניקות. הוא נובע מעודף ייצור של חלב ויוצר תחושה מאוד לא נעימה ואף מעלה את הסיכון לדלקת בשד. נשים הסובלות מגודש מחפשות אחר הקלה על גודש בשד. משאבות חלב מסייעות להוציא חלב ולהפחית את הגודש. אך יחד עם זאת יש להיות זהירים - שאיבת חלב מעודדת ייצור של חלב נוסף. לצורך הקלה על גודש בשד יש לשאוב מעט על מנת להפחית את הגודש ולא יותר.

 
שאיבת חלב לצורך אחסון
 
נשם רבות שואבות חלב על מנת להשתמש בו מאוחר יותר, למשל כאשר התינוק נשאר עם שמרטף ויש צורך להאכילו. ניתן להשתמש במשאבת חלב אוונט על מנת לשאוב חלב ולשמור בקירור או בהקפאה לצורך שימוש מאוחר יותר.
 
 
השכרת משאבת חלב
 
נשים רבות זקוקות למשאבות חלב מקצועיות אשר יכולות להיות מעט יקרות. מכיוון שמדובר בתקופה של כמה חודשים לא תמיד כדאי להשקיע ברכישת משאב חלב. ישנה אפשרות להשכרת משאבת חלב, ישנם עסקים המעניקים שירותם אלו של השכרת משאבות חלב.
 

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222