הגברת ייצור חלב אם

 כאשר את מניקה גופך צריך לייצר כמות גדולה של חלב; בדרך כלל כאשר מקפידים על תזונה נכונה אין בעיה בייצור חלב אם, למרות שישנן נשים הנדרשות לנקיטת אמצעים להגברת ייצור חלב אם. ברמת העיקרון כאשר מדברים על אוכל בהנקה, אין לרדת מצריכה של 1500 קלוריות ביום, אחרת זה יפגע בייצור החלב.

כמו כן יש להקפיד על צריכת נוזלים מספקת; הנוזלים הכרחיים לכל פעולות הגוף ובכללם ייצור חלב אם. מי שנדרשת להגברת ייצור חלב אם צריכה להעלות את צריכת הסידן, פחמימות מורכבות, בשר רזה, ופרות וירקות. בהם ישנם רכיבים תזונתיים חשובים אותם הגוף צריך לצורך ייצור החלב.

מחסור בכל אחד מהחומרים עלול להשפיע לרעה על ייצור החלב. חשוב להזכיר שבמקרים רבים אמהות מודאגות חרדות לגבי ייצור החלב וחוששות שאינן מייצרות מספיק חלב, אך ברוב המקרים אלו הן חששות שווא.
 
 

תפריט הנקה להגברת ייצור חלב אם

כאשר את מניקה ובמיוחד אם את מעוניינת בהגברת ייצור חלב אם, מומלץ להקפיד על תפריט הנקה הכולל את הדברים הבאים:
 
בשר רזה - הבשר הוא מקור טוב לחלבונים, אך רצוי להימנע מצריכת שומן. בשר עוף ודגים הוא הבשר המומלץ ובעיקר החלקים הרזים ודלי השומן כמו חזה עוף.
 
סידן - חלב אם מכיל סידן ההכרחי לבניית עצמות התינוק. אם בתזונתך ישנו מחסור בסידן הגוף יחפש מהיכן להשיג סידן על מנת לספק לתינוק סידן. העצמות הן מאגרי הסידן של הגוף אך בוודאי אינך רוצה שהגוף יתחיל לספוג סידן מהעצמות.
 
פירות וירקות - ויטמינים ומינרלים הם דבר חשוב לבריאותך וגם לצורך ייצור חלב אם. הקפידי על צרכת פרות וירקות, הם יכולים להיות מקור מצוין לסיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים.
 

טיפים נוספים להגברת ייצור חלב אם

שאיבות חלב - הנקה או שאיבת חלב מעודדת את הגוף לייצר עוד חלב. שאיבת חלב בין ההנקות מעודדת את הגוף לייצר עוד חלב ובמקביל את מקבלת חלב אם קפוא לשימוש בעת הצורך. מומלץ לבצע 8 שאיבות ביממה.
 
הקפידי על שעות שינה - שינה ומנוחה הם דבר חשוב לגופך; בזמן השינה מתרחשים הרבה תהליכים חשובים בגוף, בכללם ייצור החלב.

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222