דברים אחרונים לפני הלידה – חנויות לבגדי הריון ועוד

מזל טוב! בקרוב בקרוב יוולד התינוק ותתחיל תקופת ההנקה הנפלאה. תקופה שבה נוצר הקשר בין האם לתינוק והוא תלוי בחלב האם על מנת להתפתח. 

בתור אמא לעתיד את בוודאי מודאגת ורוצה להבטיח שלתינוק, וגם לך, לא יחסר כלום בתקופה זו. בקרוב תתמסרי לתהליך ההנקה - תתמודדי עם בעיות שונות, תתחילי לחפש אחר בגדי היריון וגם תצטרכי להשתמש בזכותך לשעת הנקה בעבודה. אז רגע אחד לפי הלידה, כמה מילים על כל אחד מהנושאים.
 
 
 

חנויות לבגדי היריון

כאשר הבטן מתנפחת והבגדים הרגילים לא עולים עלייך זהו הזמן לחפש חנויות לבגדי היריון ולקנות בגדים נוחים. אצל נשים שונות זה קורה בנקודת זמן שונה; ישנן נשים אשר יכולות לחכות עד השבוע העשרים, אצל אחרות זה עוד הרבה יותר מוקדם. בחנויות לבגדי היריון תוכלי למצוא חולצות היריון, טייצים להיריון, טוניקות, חצאיות ושמלות. לצורך הנוחות ישנן גם חנויות לבגדי היריון באינטרנט.
 

שקיות הנקה

אם את רוצה להזין את תינוקך בחלב אם טבעי עלייך גם לקחת בחשבון את הרגעים בהם לא תהיי בסביבתו על מנת להעניק, למשל כאשר תחזרי לעבודה. במקרים אלו את יכולה לשאוב חלב ולאחסן אותו בקירור או בהקפאה ושלם כך תצטרכי שקיות הנקה. חשוב לבחור בשקיות הנקה העשויות מחומר מתאים לקירור והקפאה וללא חשש שישחרר חומרים רעילים אל תוך החלב. שקיות הנקה מגיעות כאשר הן סטריליות והן מתאימות להקפאת חלב לזמן ארוך.
 

שעת הנקה

אם את עומדת ללדת בקרוב חשוב גם שתדעי את זכויותיך.לגבי הנקה. בתום חופשת הלידה, כאשר תחזרי לעבודה מגיעה לך על פי חוק שעת הנקה המאפשרת לך להיעדר מהעבודה מבלי שהדבר יקוזז משכרך.

על פי החוק, לכל אישה העובדת במשרה מלאה או לפחות 174 שעות עבודה חודשית, מגיע במהלך ארבעת החודשים מתום חופשת הלידה שעת הנקה אחת ביום.
 
זכרי, הכנה מראש ללידה ולתהליך ההנקה מסייעת לך להתמודד עם כל הקשיים בצורה טובה יותר. חשוב שתדעי מראש את כל מה שצפוי לך במהלך ההנקה, חשוב שתרכשי את הבגדים וכל האביזרים הדרושים וגם שתדעי את זכויותיך, על פי חוק, בתור אם מניקה.

 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222