איך להפסיק להניק

כל אישה מניקה מגיעה ליום המיוחל שבו היא מפסיקה להניק; לפעמים זה נובע מתוך החלטה אישית שלה, כמו למשל בנסיבות של חזרה לעבודה ולעתים כאשר התינוק נגמל באופן עצמאי.

באותה המידה גם נשים שמלכתחילה אינן מעוניינות להניק נמצאות בשלב דומה; גופן מייצר חלב אותו יש לייבש. אם את נמצאת לקראת סיום תקופת ההנקה וייבוש החלב, הכנו עבורך מדריך קצת איך להפסיק להניק.
 
 

הפסקת הנקה גודש

 
צריך לדעת איך להפסיק להניק על מנת להימנע מבעיות הקשורות למה שמתרחש בגופך בתקופה זו. כאשר החלב אינו מתייבש והשדיים אינן מתרוקנות מחלב עלול להיווצר גודש בשדיים.

הפסקת הנקה גודש היא סימפטום ידוע אך בעזרת הדרכה נכונה של איך להפסיק להניק ניתן להימנע ממנו או לפחות לצמצם את הסיכויים ואת החומרה של המצב. הפסקת הנקה גודש עלול להביא לסתימת צינוריות החלב ודלקות כואבות ולא נעימות. אז איך להפסיק להניק?
 
הפסקת הנקה וייבוש החלב צריכות להיעשות בצורה הדרגתית על מנת להרגיל את הגוף או ללמד את הגוף שאין יותר צורך בחלב. הגוף מייצר חלב בהתאם לביקוש וככל שהתינוק יונק יותר כך הגוף מייצר יותר.

כאשר את רוצה להפסיק להניק יש לעשות זאת בהדרגה באמצעות דילוג על אחת מההנקות כל שבוע. במידה ונגרם מהספקת הנקה גודש בשד יש לרוקן אותו מעט בצורה ידנית. אל תשאבי כי זה רק יעודד את הגוף לייצר עוד חלב.
 
על מנת להימנע מהפסקת הנקה גודש יש להפסיק בהדרגה אך מקרי גודש בשד תמיד עלולים להופיע. על מנת לטפל בהם יש להוציא מעט חלב, מומלץ בצורה ידנית אך ניתן גם בעזרת משאבה אך ורק על מנת להפחית את הלחץ, אין מדובר כאן בשאיבת כמות לצורך אחסון, דבר אשר רק יגביר את ייצור החלב.
 
 

מתי משתמשים בכדור להפסקת הנקה?

 
כדור להפסקת הנקה הוא בעצם כדור המסייע לייבוש החלב. מי שאינה מעוניינת להניק את התינוק מלכתחילה יכולה לקבל בבית החולים כדור דוסיטנקס המדכא את ההורמון הגורם לייצור החלב.

באופן דומה ניתן להיעזר בכדור להפסקת הנקה במקרים בהם ישנה הפסקת הנקה פתאומית. חשוב לדעת בהקשר זה שגם הכדור אינו מביא לתוצאות מיידיות.


 
מעוניינת לשמוע פרטים נוספים? 
_______________________________
מכשיר עיסוי שד חדשני המסייע:
להנקה יעילה,
לשאיבה יעילה,
להשגת חלב איכותי

ולייצור מוגבר
​_______________________________

קראי עוד על CUPit
 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222