דר' דב ברקאי 

"בקרוב בישראל: חזייה המגדילה את כמות החלב לנשים מניקות"


החזייה הראשונה שקיבלה את הקוד האתי של ארגון ההנקה הישראלי - הינה פיתוח ישראלי.
מגבירה את כמות חלב-האם עד פי שניים, מעלה את אחוזי השומן ומפחיתה כאב בזכות מניעת מצבי גודש  
 

בשורה לנשים מניקות: מעתה ניתן לבצע עיסוי שד בכל מקום ולהנות מכל היתרונות של הנקה טבעית לאם ולתינוק. זאת, בזכות תחילת שיווקה בארץ של חזיית העיסויCupIt , פיתוח חדשני כחול-לבן, המעניק יתרונות רבים לנשים מניקות: החזייה מגבירה את כמות חלב-האם עד פי שניים, מעלה את אחוזי השומן בחלב ומפחיתה כאב בזכות מניעת מצבי גודש. החזייה שפותחה ע"י חברת FeedWell בראשותו של ד"ר דב ברקאי, הינה הוצאה הזוכה להחזר עבור לקוחות הפרימיום של קופות החולים.
 
"חזיית העיסויCupIt  אותה פיתחתי בשש השנים האחרונות, מסייעת לייצור חלב עתיר שומן ומזין יותר, מפעילה את החלק הקרוב ללב ומונעת גודש בתוך יומיים של שימוש בן 15 דקות בלבד, לפני הנקה או שאיבה", מסביר דב ברקאי, "החזייה אינה כוללת מכשיר שאיבה, אלא היא בנויה באופן המאפשר יניקה נוחה לתינוק או שימוש בכל סוג של משאבה. יתרונות נוספים, הם עידוד הפרשת הורמון האוקסיטוצין האחראי לזרימת החלב מהשד ועיצוב ומיצוק השד.
 
"החזייה פותחה בסיוע מהנדסי חומרה, תוכנה ומעצבי מוצר מהבולטים בתחומם בשיתוף רופאים, יועצות הנקה ומובילות דעה בתחום ההנקה. בתהליך פיתוח המוצר נערכו ניסויים קדם קליניים והחזייה אף קיבלה את אישור מכון התקנים הישראלי, את הקוד האתי של ארגון יועצות ההנקה הישראלי, את ברכת ארגון ללצ'ה ואת ברכת ארגון ILCA – ארגון ההנקה העולמי".
 
דר' דב ברקאי שייך למספר מצומצם של גברים העוסקים בתחום הפדיאטריה השייך כולו לעולם התינוקות, זאת לאחר שסיים לימודי תואר ראשון בהנדסת מכונות והתמחה בהנדסת תכן וייצור, במסגרת לימודיו בטכניון. "את הרעיון לפיתוח החזייה, קיבלתי מהימים הלא פשוטים ובעיקר מהלילות, שאשתי ואני בילינו עם התאומים שלנו", מספר דוביק ברקאי, כיום אב לחמישה ילדים. "הרגשתי שחייבת להיות דרך יעילה להקל על נשים מיניקות. הכאב לא חייב להיות כורח המציאות. הפתרון של עלי כרוב אמנם מקל במשהו, אבל הגיע הזמן להתקדם. בעקבות קבלת האישורים, מופיע דוביק ברקאי עם החזייה החדשה בכנסי יועצות הנקה, מטעם ארגון יועצות ההנקה הישראלי.
 
ד"ר דב ברקאי, 50, שימש יזם ושותף בפיתוחם של סדרת מיזמים בהם חברת פיזיוניפ אשר ייצרה פיטמה המדמה שד אם, חברת אינליק שפיתחה מכשיר לגילוי דליפות גז ומים, גלטרוניקס אשר ייצרה אנטנות למכשירי סלולר ועוד. זאת, לצד פרוייקטי פיתוח ברפא"ל ובטכניון. בתחום המסחרי, תיכנן ועיצב את מחליק השיער של מישל מרסייה – ש-50 אלף יחידות ממנו, נמכרו בישראל באמצעות רשת סופר-פארם.

 

 

עכשיו ניתן לרכוש באתר.

הקלידי את פרטי ההזמנה והמוצר יישלח אלייך

Facebook
או התקשרי: 052-4115222